ماناصنعت با بیش از 15 سال تجربه در گسترش پروژه های نوآورانه در ایران و با تمرکز بر کاربرد راهکارهاي پيشرفته مهندسي بويژه در دو زمينه بتن و ژئوسنتتیک، در دامنه گسترده ای از انواع پروژه های عمرانی و زیربنایی، پيشرو در ارائه خدمات جامع مهندسي ميباشد. خدمات مهندسی ماناصنعت یک بسته کامل فنی را به کارفرمایان ارائه میدهد که از بررسی و تشخیص نیازها و الزامات خاص هر پروژه آغاز شده و به دنبال آن ارائه پیشنهادهای فنی، گزارشات مطالعاتی، خدمات مشاوره و طراحی، تامین فرآورده هاي ويژه و نهایتا اجرای طرحهای پیشنهادی را شامل میشود.

علاوه براين، مانا صنعت از سال 1379 تا کنون حضوري فعال در پروژه هاي پالايشگاهي منطقه ويژه پارس جنوبي داشته است. در اين خصوص ماناصنعت علاوه بر فعاليت در زمينه سيويل، با تمرکز ويژه بر مواد تکنولوژي بتن و کامپوزيتهاي سيماني، طي سالها فعاليت، حيطه کاري خود را به تامين دستگاههاي يخساز پولکي پيشرفته جهت تنظيم دماي بتن براي بچينگهاي توليد بتن و در مرحله بعد به تامين مواد مورد نياز در Piping ، مکانیکال ، تجهیزات و عایق های آتش پاد (ضد حریق) پروژه ها تعميم داده است.
با تکیه بر این تجارب گسترده، ماناصنعت در دهه دوم فعالیت خود در تلاش است که با معرفی صحیح و اصولی محصولات نوين در راه و ساختمان به جامعه مهندسی، به نحوی شایسته به نیاز روز افزون صنعت مهندسی راه و ساختمان کشور به کاربرد صحیح فن آوری های روز دنیا پاسخ گفته و از این طریق در حد توان به افزایش سرعت اجرایی پروژه ها، کاهش خردمندانه هزینه های ساخت، ارتقاء کیفیت سازه ها و سرانجام افزایش دوران بهره برداری و عمر مفید پروژه ها کمک کند.

دیدگاه

ارائه خدمات جامع مهندسی منطبق با اصول فنی و با تکیه بر نیروهای انسانی دارای دانش، خلاقیت و تجربه برای نیل به رضایت پایدار مشتریان خط مشی شرکت ماناصنعت است.

ماموریت

ماموریت ماناصنعت ارائه راهکارهاي جامع، پيشرفته، اقتصادی و اطمينان بخش مهندسي راه و ساختمان، سازگار با الزامات و نیازهای خاص هر پروژه و کارفرمایان خود ميباشد.